תיקון משקפיים
תיקון והחלפת מסגרות שבורות
מגוון מסגרות פלסטיק        מסגרות משקפיים מודרניות         מסגרות משקפיים עדינות
תיקוני משקפיים -גלדיס בלאג (ורדה)
איכות ואמינות לאורך השנים זה המוטו שלנו!
Glasses Service Lab

רמת גן, נתן 2 פינת הרא”ה 16   טלפון - 03-6700122 
   

התאמת משקפיים לפנים

תחום העיצוב של מסגרות למשקפי ראייה ומשקפי השמש הינו ענף אופנתי בו מושקעים מיליוני דולרים בכל שנה, כך שבאופן תדיר יוצאים אל השוק דגמים חדשים המכתיבים את הטרנד העכשווי. ואולם, השיקול הנכון והחשוב ביותר בעת בחירת משקפיים אינו צריך להיות צו האופנה אלא התאמתם למבנה הפנים ולאישיות של בעליהם. מאידך, אין זה אומר שבשעת בחירת משקפיים יש לוותר על הטעם הטוב.

בהיותן מודעות לחשיבות התאמת המשקפיים לתווי הפנים, מקפידות היצרניות המובילות להוציא לייניים מגוונים, כך שבמרבית המקרים ניתן למצוא זוג משקפיים אופנתי שמתאים לתווי הפנים.

שעות פעילות המעבדה
8:00 עד 16:00
א'-ה'

טלפקס 03-670-0122
פלא' 052-387-2386

כתובת: נתן 2
 פינת הרואה 16
רמת גן
התקשרו היום לתיקונים בכל סוגי המשקפיים

התאמת משקפיים על פי המראה הכולל של הפנים

בחנויות למכירת משקפים וכן במעבדות תיקון משקפי ראייה ניתן לקבל מידע רב ערך לגבי התאמת המשקפיים לסוג הפנים. חשוב לציין שמלבד התאמה למבנה ולסוג הפנים, יש להתאים את המשקפיים גם למראה הכולל, כלומר לפנים גדולות או קטנות, לגודל האף, לעיניים, לשערות ולגוון העור. לדוגמא, לבעלי פנים קטנות כדאי לבחור במשקפיים מעודנים, עבור עיניים גדולות עדיפה מסגרת גדולה, ולעיניים קטנות תתאים מסגרת קטנה. כמו כן, בעלי רכס אף גבוה יידרשו למצוא משקפיים בעלי שקע גדול על מנת שהמסגרת תשב ביציבות על אפם. לבסוף, על מנת לבדוק את התאמת המשקפיים מבחינת גודלם, אפשר להחדיר בקלות את האצבע בין רווחי הידיות לבין הפנים עצמם.

התאמה לפי סוג הפנים

באופן כללי, עבור כל סוג של פנים ישנה צורת משקפיים המתאימה להם. עם זאת, חשוב לדעת שלא מדובר במדע מדויק וכי הדעות חלוקות בין מביני דבר העובדים בעמדות מכירה או במעבדות תיקון משקפיים. למשל, ישנם סוגי פנים אשר להם מתאימים משקפי ראייה שונים, ואילו במקרים אחרים רק סוג מסוים יהיה התואם ביותר. כמו כן, במקרים רבים דווקא משקפיים המנוגדים בצורתם למבנה הפנים יהיו המתאימים ביותר. מעבר לכך חשוב לזכור שבסופו של דבר מדובר בסכמות של תווי פנים, ושאנשים רבים ניחנים בתווים ייחודיים החורגים מהסכמה. לכן חשוב לבחור במשקפיים מחמיאים ונוחים גם אם הם לא בדיוק מתאימים לסכמה המקצועית.

סוגי פנים והמסגרות המתאימות להן

קיימים מספר אבי טיפוס של סוגי פנים, כאשר הקלאסיות והנפוצות ביותר הינן פנים אובאליות. מסיבה זו מרבית זוגות המשקפיים מעוצבים ומתאימים בהתאם לפנים האובאליות. עבור התאמת משקפיים לפנים בצורה המושלמת, הרי לפניכם תקציר המסכם את סוגי הפנים העיקריים והמסגרת המתאימה להם:

  • פנים מאורכות - לסוג פנים זה מתאימות משקפיים בצורה אובאלית, מרובעת או מלבנית, ובתנאי שהמסגרת לא תחרוג מרוחב הפנים.
  • פנים רבועות –משקפיים מעוגלים וקטנים.
  • פנים עגולות - משקפיים בצורה אלכסונית, משולשת, מלבנית או אובאלי, בעלי מראה נקי חסר קימורים.
  • פנים מלאות - משקפיים בעלי מראה חתולי עם זווית הנוטה כלפי מעלה.
  • פני לב- משקפיים בעלי ידיות בינוניות בעוביין, נטולי מסגרת או בעלי מסגרת עדינה ובהירה, שהינה מעוגלת בחלקם התחתון ואיה חורגת מרוחב המצח
 
 כתובת רמת גן, נתן ,2 פינת הרואה 16.      טלפקס -  03-6700122 052-387-2386         המעבדה פתוחה 08.00 עד 16.00 ברציפות!
תיקון משקפייםשותפים ברשת | מאמרים
לייבסיטי - בניית אתרים