תיקון משקפיים
תיקון והחלפת מסגרות שבורות
מגוון מסגרות פלסטיק        מסגרות משקפיים מודרניות         מסגרות משקפיים עדינות
תיקוני משקפיים -גלדיס בלאג (ורדה)
איכות ואמינות לאורך השנים זה המוטו שלנו!
Glasses Service Lab

רמת גן, נתן 2 פינת הרא”ה 16   טלפון - 03-6700122 
   

התאמת משקפיים

תיקון וחידוש מסגרות משקפיים

התאמת משקפיים לפנים נעשית בשני ערוצים. הערוץ הראשון והחשוב הוא הצד הרפואי, בריאותי והערוץ השני הוא הצד האסתטי. כדי לעשות התאמת משקפיים נכונה לראייה שלכם עליכם להיבדק אצל רופא עיניים, וכן אצל אופטמטריסט כדי שיוכל לעשות לכם התאמת משקפיים ולהזמין את הנכונות עבורכם.

בדיקה מקצועית זו חשובה ביותר, שכן משקפי ראייה או עדשות מגע, שאינן מתאימות בדיוק עבורכם עלולים לגרום לנזק כבר לעיניים. חשוב להתייחס לבדיקה זו מאד ברצינות ולא לחשוב על משקפיים כעל פריט אופנה בלבד. גם תיקון משקפיים או תיקון משקפי שמש רצוי לעשות לאחר בדיקה אצל רופא עיניים או אופטמטריסט.

התאמת משקפיים לא נכונה מזיקה לכם

התאמת משקפיים לא נכונה עבורכם עלולה לגרום לנזק ולפגיעה בחדות הראייה. חדות ראייה חשובה בכל גיל ועבור כל אחד. ילדים מתרכזים בלימודים בעזרת חדות הראייה שלהם, מבוגרים בעבודה, בנהיגה ומול המחשב. התאמת משקפיים לא נכונה גורמת לכאבי ראש מתמשכים, אודם בעיניים ותחושה של חוסר יציבות.

דברים אלה מגבירים את המתח הנפשי ומזיקים לאורך זמן. בבדיקה יסודית של רופא, בנוסף לבדיקת חדות הראייה, יבדק המשטח הקדמי של העין שמאפשר גילוי של מחלות עיניים וקביעת טיפול נדרש. גם אופטומטריסט בכיר יוכל לבחון זאת ולהצביע על אפשרות למחלת עיניים בנוסף לקביעת מספר המשקפיים או העדשות.

התאמת משקפיים – הצד האסתטי

שעות פעילות המעבדה
8:00 עד 16:00
א'-ה'

טלפקס 03-670-0122
פלא' 052-387-2386

כתובת: נתן 2
 פינת הרואה 16
רמת גן
התקשרו היום לתיקונים בכל סוגי המשקפיים

לאחר כל הבדיקות וקביעת סוג המשקפיים הנחוצות, יש לבחור גם מסגרת שתהלום את הפנים שלכם או של ילדכם. בחירת מסגרת גם היא כרוכה בבדיקה פרקטית ולא רק בבחירה אסתטית. סוג העדשה יכול לקבוע בקרים רבים את גודל המשקפיים. למשל: משקפי מולטיפוקל זקוקות למסגרת גדולה יחסית, ולא ניתן להרכבי עדשות מסוג זה על משקפיים צרות ואופנתיות. גם משקפי ילדים מצריכים התחשבות במבנה הפנים של הילד וזויות הראייה השונות שלו המסתכל מלמטה למעלה רוב הזמן. לאחר שמסתיים החלק הפרקטי ניתן לבחור את המסגרת ההולמת אתכם.

התאמת משקפיים – מסגרות שונות

עולם המסגרות מגוון ביותר. ניתן למצוא מסגרות פשוטות וחזקות, מסגרות פלסטיק, מסגרות טיטניום חזקות במיוחד ומסגרות וינטג' בסגנונות שונים. גם מבחינת הצבעים ישנו מבחר עצום החל בצבע המתכת וכלה במסגרות בעלות שלל צבעים. התאמת מסגרת לפנים איננה תמיד קלה וכדאי להתייעץ עם מומחה לגבי סוג הפנים והמסגרת המועדפת.

בנוסף לכך, קיימות מסגרות מבתי מעצבים יוקרתיים ההופכים את המשקפיים לפריט אופנה ממדרגה ראשונה. רוב מעצבי העל הידועים מאופנה, נעליים, ואף מארכיטקטורה מעצבים גם מסגרות למשקפיים וניתן למצוא אותם בחנויות רבות המשווקות מסגרות למשקפי ראייה וגם מסגרות למשקפי שמש.

 
 כתובת רמת גן, נתן ,2 פינת הרואה 16.      טלפקס -  03-6700122 052-387-2386         המעבדה פתוחה 08.00 עד 16.00 ברציפות!
תיקון משקפייםשותפים ברשת | מאמרים
לייבסיטי - בניית אתרים