תיקון משקפיים
תיקון והחלפת מסגרות שבורות
מגוון מסגרות פלסטיק        מסגרות משקפיים מודרניות         מסגרות משקפיים עדינות
תיקוני משקפיים -גלדיס בלאג (ורדה)
איכות ואמינות לאורך השנים זה המוטו שלנו!
Glasses Service Lab

רמת גן, נתן 2 פינת הרא”ה 16   טלפון - 03-6700122 
   

משקפי ראייה לילדים

משקפי ראייה לילדים

שאלת השאלות של הורים רבים היא מתי לקחת את הילד לבדיקת עיניים? או איך בכלל ניתן לדעת שילד זקוק לבדיקת עיניים? או למה משקפי ראייה לילדים בכלל? כהורים מודאגים עליכם לדעת שאין תשובה גורפת לשאלות הללו.

משקפי ראייה לילדים – מתי זה מתחיל?

בדיקה ראשונה של העיניים עובר כל תינוק מיד לאחר הלידה. כך שאם יש פגם בעיניים, רופא העיניים המתמחה בילדים אמור לדעת זאת ולהעביר אליכם את המידע הנחוץ ומה כדאי לעשות.

מתי מומלץ לעשות לילד בדיקת עיניים?

כשהתינוק מגיע לגיל חצי שנה או שמונה חודשים מומלץ לקחת אותו לרופא עיניים המתמחה בילדים. הרופא יבדוק את העיניים של הילד ויגלה האם יש פזילה, יבדוק את חדות הראייה ואת עצב הראייה והרשתית, וכן יבחן האם לילד יש עין עצלה. רופא העיניים יכול להמליץ לכם על משקפי ראייה לילדים מסוגים שונים או על התאמת משקפיים לילד אצל אופטומטריסט. בדיקה זו מומלץ לעשות שוב בגיל שלוש ולפני הכניסה לכיתה א'. חשוב מאד לשעות את הבדיקה מכיוון שילדים עלולים להיות מאובחנים כלקויי קשב וריכוז בשעה שהבעיה היא בכלל בראייה.

משקפי ראייה לילדים – איפה לעשות התאמת משקפיים?

שעות פעילות המעבדה
8:00 עד 16:00
א'-ה'

טלפקס 03-670-0122
פלא' 052-387-2386

כתובת: נתן 2
 פינת הרואה 16
רמת גן
התקשרו היום לתיקונים בכל סוגי המשקפיים

התאמת משקפיים לילדים ניתן לעשות בכל חנויות האופטיקה ובסניפי קופות החולים וניתן למצוא בהם מבחר גדול של משקפיים ומסגרות שונות עבור משקפי ראייה לילדים. אם הילד קטן מוטב ללכת לחנות המתמחה בילדים קטנים. כך שגם האופטומטריסטית תהיה מיומנת בעבודה עם ילדים וגם העיצובים של המשקפיים שהיו מתאימים. עיצוב מתאים לילד יכול להקל עליו מאד בהרכבת המשקפיים. גם תיקון משקפיים לילדים או תיקון משקפי שמש לילדים מוטב לעשות במקום המתמחה בילדים ולא במקום ללא ניסיון בכך.

על מה להקפיד בעת רכישת משקפי ראייה לילדים?

מסגרות פלסטיק עדיפות לילדים בגלל נטייתם לשחק ולהשתולל, ואינכם מעוניינים שהמשקפיים יפגעו להם בעיניים. מסגרות פלסטיק בטוחות יותר ממסגרות אחרות. כמו כן, יש לוודא שמסגרת המשקפיים תכסה את כל שטח העיניים, שכן הילד מביט מלמטה למעלה וחשוב שיוכל לראות בכל הזויות הללו. עוד דבר חשוב הוא משקל המשקפיים. אסור שיכבידו על הילד וניתן לבדוק זאת בקלות כששמים לב, האם יש סימנים אדומים על המקום באף ששם מונחות המשקפיים.

לילדים שאוהבים לעסוק בספורט מומלץ על משקפיים עם ידיות בעלות קפיץ שמהדקות את המשקפיים לראש כל הזמן. כמו כן, מומלץ לבחור בעדשות חזקות במיוחד כמו פוליקרבונט וכן למגן אותן בציפוי נגד שמש.

אם ילדכם זקוק למשקפיים אל תבהלו ואל תשדרו לו מסרים שליליים בנוגע לכך. ילד שחש, כי הוריו נחרדים, יהיה חרד בעצמו. נסו לעשות את כל התהליך בצורה נעימה וכייפית ותנו לילד הרגשה שדווקא הרכבת משקפיים תעשה אותו לילד מיוחד במינו.

 
 כתובת רמת גן, נתן ,2 פינת הרואה 16.      טלפקס -  03-6700122 052-387-2386         המעבדה פתוחה 08.00 עד 16.00 ברציפות!
תיקון משקפייםשותפים ברשת | מאמרים
לייבסיטי - בניית אתרים