תיקון משקפיים
תיקון והחלפת מסגרות שבורות
מגוון מסגרות פלסטיק        מסגרות משקפיים מודרניות         מסגרות משקפיים עדינות
תיקוני משקפיים -גלדיס בלאג (ורדה)
איכות ואמינות לאורך השנים זה המוטו שלנו!
Glasses Service Lab

רמת גן, נתן 2 פינת הרא”ה 16   טלפון - 03-6700122 
   

תיקון משקפי שמש

תיקון וחידוש מסגרות משקפיים

משקפי שמש הם פריט מאד חיוני בארצנו החמה והמסנוורת. האור החזק והרקע הלבן בארץ מגבירים את תחושת הלחץ על הקרנית ורבים מסתייעים במשקפי שמש, כדי לרכך את עוצמת האור על העין.

תיקון משקפי שמש – מה החשיבות

משקפי שמש הם גם פריט אופנתי ורבים מתהדרים במסגרות מעוצבות מבית מעצבים מוכרים. משקפי שמש משמשים אנשים רבים גם כמשקפי ראייה בגלל פגם בעיניים שלהם. כך יוצא שרבים ממרכיבי משקפי השמש הם בעלי עדשות מולטיפוקל העוזרות להם לנהוג או לקרוא כאשר השמש מסנוורת.

תיקון משקפי שמש - מה ניתן לעשות

השימוש הרחב במשקפי שמש הופכים כל תיקון משקפי שמש לחיוני. תיקון משקפי שמש ניתן לעשות בחנויות האופטיקה המתמתחות בכך. תיקון משקפים רגילות דומה לתיקון משקפי שמש. חשוב מאד לדעת, כי אם העדשות נפגעו אין אפשרות לתקן אותן. עדשות פגומות חייבים להחליף.

גם אם מדובר בשריטות שנראות קלות אין מה לעשות. אין אפשרות לשייף זכוכיות של משקפיים מבלי לפגוע בצורת העדשה, ולכן כל פגיעה בעדשות עצמן חייבת החלפתן. הדבר נכון לכל סוגי המשקפיים וגם למשקפי שמש. תיקון משקפי שמש מתמקד במסגרת ובידיות.

שעות פעילות המעבדה
8:00 עד 16:00
א'-ה'

טלפקס 03-670-0122
פלא' 052-387-2386

כתובת: נתן 2
 פינת הרואה 16
רמת גן
התקשרו היום לתיקונים בכל סוגי המשקפיים

תיקון משקפי שמש – מה ניתן לתקן?

תיקון מסגרות משקפיים הוא אפשרי ברמות שונות. במידה ונפל בורג תוכלו להחליפו כמעט בכל חנות של אופטיקה, עם תושבות האף נפלו גם אותם תוכלו להחליף בכל חנות אופטיקה. לגבי ידיות של מסגרות למשקפי ראייה או למשקפי שמש יש צורך לבדוק לגבי זמינות חלקי החילוף אצל היבואן.

עבור משקפי מעצבים ניתן למצוא חלקי חילוף תואמים, כדי להחליף ידית שנשברה ואף מומלץ להיעזר בצורת תיקון זו. לגבי תיקון משקפיים שאינם מבית מעצב ידוע כדאי לבדוק את האופציה של הלחמת הידית למקומה מחדש. בהרבה מקרים הלחמה טובה עשוייה לעשות את העבודה והדבר יכול לחסוך לכם כסף רב. גם תיקוני צבע אפשריים למסגרות פלסטיק שהצבע שלהם דהה.

תיקון משקפי שמש – החלפת עדשות

למרות שאין אפשרות לתקן עדשות של משקפיים, ניתן להחליפן. אם עדשות משקפי שמש שלכם שרוטות יתר על המידה, או שאחת העדשות נשברה מכל סיבה שהיא, ניתן להתאים לכם עדשות חדשות ולהשתמש באותה מסגרת שוב. מכיוון שרכישת מסגרת למשקפי שמש עשוייה לעלות לכם כסף רב מומלץ לא להחליף את כל המשקפיים, אלא רק את העדשות במידה ועליכם לשנות את מספר העדשה או עקב שבירתה.

תיקון משקפי שמש כמו תיקון משקפיים רגילים, כדאי לעשות במקום מוכר, המתמחה בתיקון משקפיים כדי שיוכלו לעזור לכם באופן האופטימאלי לפני שאתם מחליטים להחליף את כל המשקפיים כולל המסגרת.

 
 כתובת רמת גן, נתן ,2 פינת הרואה 16.      טלפקס -  03-6700122 052-387-2386         המעבדה פתוחה 08.00 עד 16.00 ברציפות!
תיקון משקפייםשותפים ברשת | מאמרים
לייבסיטי - בניית אתרים